Kas ir bezprocentu kredīts?

Bezprocentu kredīts

Bezprocentu kredīts ir izdevīgs aizdevumu veids dažādās situācijās, taču, ja rodas atmaksas problēmas tas vairs nebūs bezmaksas. Aizdevēji piedāvā iespējas kā pagarināt aizdevuma atmaksu gadījumos, ja rodas sarežģījumi un nespējat veikt maksājumu vai aizdevuma pilnu atmaksu noteiktajā laikā. Šis jau ir maksas pakalpojums un pagarināšanas izmaksas ir atkarīgas no aizdevuma summas un termiņa uz kādu vēlaties šo kredītu pagarināt. Šāds piedāvājums ir lieliska iespēja neparedzētu grūtību gadījumā un tas būtu jāizmanto, ja šādas grūtības rodas.

Ātro kredītu izsniedzēji, parasti nosaka noteiktu summu kuru varat aizņemties pirmajā reizē. Dažos gadījumos var būt situācija, ka bezmaksas kredīta iespēja tiek piedāvāta tikai aizņemoties summu kura ir mazāka par pieļaujamo maksimumu. Iespējams jūsu maksātspēja ir pietiekoša, lai jūs varētu aizņemties 400 eiro, bet bezmaksas kredīta piedāvājums attiecas uz summām līdz 250 eiro. Šādā gadījumā jums ir jāapdomā kādu summu jūs vēlaties aizņemties. Bet biezāk, pirmā aizdevuma summa ir vienāda ar iespējamo bezprocentu kredītu, vēlāk, pie nākamajiem kredītiem šī summa jau var augt lielāka.

Lai arī bezmaksas kredīts var šķist kā lieliska iespēja kuru var izmantot jebkurā situācijā, mums ir jāsaprot, ka nekas nenāk pilnībā par brīvu. Arī šāds kredīts var nākt ar savām papildus izmaksām, īpaši, ja aizņemamies ne tik apdomīgi cik būtu nepieciešams. Tāpat, šis ir mārketinga triks, kas palīdz aizdevējam veidot lielāku klientu loku kam sūtīt reklāmas un paaugstināt iespējas ka aizņemsieties atkārtoti un tad jau maksāsiet pilnu komisijas maksu. Tikai tas, ka kredīts ir bez komisijas maksas nedrīkst būt par iemeslu jūsu izvēlei aizņemties. Šādi varat radīt ļoti smagas problēmas sev un saviem tuvākajiem cilvēkiem, jo sekas var ietekmēt ļoti daudzas jūsu dzīves sfēras. Esiet apdomīgi un prātīgi, saprotiet to, ka reizēm var būt izdevīgāk piemaksāt nekā izvēlēties to kas ir bezmaksas.


Comments

  1. 🙂

  2. Tie ir pirmie bezmaksas kredīti, kuri pazīstami arī kā pirmais kredīts bez maksas. Bet likums to aizliedz tā skandināt. Tas arī izskaidro, kāpēc tiek saukti par kredītiem bez procentu maksas.

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *