Lētākais ātrais kredīts

Visi esam dzirdējuši un redzējuši dažādas reklāmas par lētiem un lētākajiem kredītiem. Kas tad īsti ir lētākais kredīts? Vislētākais kredīts ir bez procentu maksas kredīts. tas ir kredīts kur jūs atmaksājat tādu pašu summu kādu esat aizņēmies. Nav nekādas komisijas maksas, apkalpošanas izmaksu, slēptu izmaksu. Ja veicat atmaksu laikā, tad nepārmaksājat nevienu centu. Šādus kredītus, parasti, piedāvā ātro kredītu izsniedzēji.

Nauda

Protams, visi saprotam, ka šis ir bizness. Aizdevēji pelna naudu uz šo komisijas maksu rēķina. Neviens neizsniegs jums bez procentu maksas kredītu no savas labās sirds. Tā ir uzņēmuma mārketinga stratēģija. Piedāvājot klientiem bez procentu maksas kredītu tiek piesaistīti klienti, kuri turpinās sadarboties ar uzņēmumu, jo ir guvuši patīkamu pieredzi. Šāds, bez procentu maksas, kredīts tiek piedāvāts jaunajiem klientiem, ņemot pirmo kredītu.

Katrs aizdevējs izvirza savus noteikumus aizdevuma saņemšanai. tie var būt:

  • Oficiāli ienākumi.
  • Tīra kredītu vēsture.
  • Latvijas Republika pilsonis vai pastāvīgs iedzīvotājs.
  • Vecuma ierobežojumi.
  • Konts Latvijas bankā.
  • Mobilais telefons un e-pasts.

Ja atbilstat šīm prasībām, iespējamas arī citas, tad varat saņemt ātro kredītu un, ja aizdevējs piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas, tad saņemsiet izvēlēto summu un atmaksāsiet tieši to pašu summu. Otrais aizdevums vairs nebūs bez procentu maksas, ja nu vienīgi parādās, kāda jauna akcija vai svētku piedāvājums. Bet vairāki aizdevēji ir izveidojuši lojalitātes programmas, kuru ietvaros varat saņemt katru nākamo aizdevumu ar labākiem noteikumiem. Sasniedzot noteiktu līmeni saņemat stabilu atlaidi aizdevuma komisijas maksai. Tas vairs nav bezmaksas, bet aizdevējs turpina sniegt jums labus piedāvājumus un jūs turpināt ņemt aizdevumus. Šādā veidā aizdevēji jau pelna naudu sev. Aizņemieties, ja nepieciešams, bet atbildīgi.


Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *