Investīciju kredīts

SMS krediti

Investīciju kredīts ir pieejams ar divu veidu procentu likmi. Fiksēto vai mainīgo procentu likmi. Fiksētā procentu likme tiek noteikta uz ilgāku laiku, iespējams arī uz visu aizdevuma atmaksas laiku. Tā, parasti, ir lielāka par mainīgo likmi. Šādi aizdevējs nodrošinās pret svārstībām finanšu tirgū. Mainīgā likme ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām. Tā var mainīties reizi trijos, sešos mēnešos. Tādējādi jūsu mēneša maksājumi var samazināties vai augt.

Izvēloties aizdevēju ir jāņem vērā liels daudzums dažādu faktoru. Kādam nolūkam jums šis aizdevums ir nepieciešams. Uz cik ilgu laiku plānojat šo aizdevumu ņemt. Vai ir nepieciešamas kredītu brīvdienas. Kādi procenti katrā iestāde jums būs jāmaksā. Cik lielu daļu no projekta apjoma aizdevējs jums var izsniegt. Un citi faktori, kas jums ir jāizvērtē atkarībā no jūsu situācijas.

Lai saņemtu šādu aizdevumu jums ir jāatbilst šādiem noteikumiem:

  • Pozitīva kredītvēsture.
  • Pozitīvi saimnieciskās darbības rezultāti.
  • Latvijas Republikā reģistrēta juridiska persona.
  • Skaidrs biznesa plāns.

Šie ir tikai daži no noteikumiem, jo katrs aizdevējs var izvirzīt savas prasības, bet šie ir daži kas ir kopīgi. Piesakoties šādam aizņēmumam ir jārēķinās ar to, ka būs jāgatavo dokumenti, jādodas uz iestādēm, jāsagatavo savs biznesa plāns. Biznesa plāns ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Šajā plānā jūs parādīsiet aizdevējam kā jūs plānojat izmantot šo aizdevumu un, ka ar tā palīdzību, gatavojaties pelnīt un veikt aizdevuma atmaksu. Ir ļoti svarīgi parādīt kā jūs plānojat saņemt peļņu. Ka izmantojot šo naudu jūsu uzņēmums būs spējīgs uz veiksmīgu darbību. Plānā jums jāparāda kā jūs pārvarēsiet riskus kas saistīti ar biznesu. Risku apzināšanās ir ļoti svarīga, jo aizdevējs var izlemt neizsniegt aizdevumu, ja jūsu sfēra ir riskantāka par citām iespējamajām.

Šīs ir lielas un ilglaicīgas saistības. Labi izplānotas tas var būt ļoti pozitīvas, bet pārsteidzīgas un vieglprātīgas var radīt katastrofālas sekas.


Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *