Kā samazināt pārtikas rēķinu

Daudzām ģimenēm pārtikas rēķins ir galvenais ikmēneša izdevumu avots un jaunākie pētījumi liecina, ka lielākā daļa ģimeņu pārāk labi neprot iepirkties pārtikas veikalā. To var pierādīt ar milzīgo pārtikas daudzumu, ko mājsaimniecības izmet, it īpaši maizi, augļus un dārzeņus.

Gandrīz noteikti lielākā daļa ģimeņu varētu samazināt savus izdevumus par pārtiku, nemazinot to dzīves līmeni. Lūk, daži padomi, kas palīdzēs samazināt Jūsu pārtikas rēķinus.

Kā samazināt pārtikas izdevumus

  • Sarakstiet preces, ko Jūs vienmēr atradīsiet jebkurā virtuvē. Labi piemēri šīm precēm ir kafija, piens, cukurs, sāls, ķiploki vai līdzīgi. Vairums no šīm precēm ir patiešām vajadzīgas katru dienu.
  • Plānojiet savas iknedēļas maltītes laicīgi. Šī metode palīdzēs Jums izvairīties no pārāk lieliem tēriņiem par produktiem, kas Jums nav nepieciešami. Tas ne tikai atvieglos Jūsu rūpes par budžetu, bet palīdzēs Jums arī ietaupīt laiku.
  • Iegādājieties preces, kam ir divkāršs mērķis. Labs piemērs tam ir majonēze. Jūs varat izmantot to kā margarīnu vai izmantot to, lai pagatavotu salātus. Tādā veidā, Jūs varat baudīt abus ēdienus, bet maksāt par vienu produktu.
  • Iegādājieties lētākus gaļas gabalus. Tā varētu būt vistas gaļa. Gatavojiet receptes kur atgriezumi nebūs problēma. Jums nebūs jāziedo ēdiena garša un Jūs varētu nopirkt vairāk ar ietaupīto naudu.
  • Centieties būt radoši tajā pašā laikā. Pārpalikumi, iespējams, varētu tikt sagatavoti atkal jaunā veidā.
  • Ņemiet līdzi uzkodas, kad Jūs ceļojat. Tas varētu būt ļoti labs veids, kā mazināt apetīti un ietaupīt naudu par pirkumiem ceļā.
  • Veidojiet sarakstu ar precēm, kuras Jūs bieži pērkat. Ar šīm precēm, Jūs vienmēr esat pārliecināti par to, cik daudz Jūs tērējat par tām.
  • Iepērcieties tikai vienu vai varbūt divas reizes nedēļā. Tādā veidā daudz mazāk laika tiek pavadīts pārtikas preču veikalā un pārtēriņa iespēja ir samazināta līdz minimumam.

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *