Kredīts datortehnikas iegādei

NaudaMūsdienās dators ir gandrīz vai pirmās nepieciešamības prece. Ar tā starpniecību mācamies, strādājam, iegūstam informāciju, komunicējam un veicam dažādas citas darbības. Tomēr jaunas datortehnikas iegāde var radīt zināmas grūtības. Ja datora iegāde ir plānots pirkums, tam iepriekš var atlikt nepieciešamo naudas summu, taču reizēm datora iegāde ir neplānota – piemēram, iepriekšējais savu laiku ir nokalpojis. Ja iekrājumu nav un vajadzīgs aizdevums datortehnikas iegādei, viens no variantiem, bez šaubām ir ātrie kredīti, ko ērti var noformēt internetā.

Ātrie aizdevumi pieejami vien dažu minūšu laikā, neizejot pat no mājām. Tātad ātrais kredīts internetā var noderēt arī tad, ja nauda vajadzīga steidzami, piemēram, jauns dators vajadzīgs nekavējoties. Ar ātro kredītu pie datora tiksi jau tajā pašā dienā.

Ātrie kredīti noformējami bez ķīlas un galvojuma, kā arī citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. Viss, kas nepieciešams:

  • Dators ar interneta pieslēgumu;
  • Mobilais tālrunis;
  • E-pasts;
  • Konts kādā no Latvijā strādājošām bankām

Pieteikties aizdevumam vari jebkurā Tev ērtā laikā, taču ņem vērā, ka pieteikums tiks izskatīts un kredīts piešķirts aizdevēja darba laika ietvaros. Labā ziņa ir tā, ka aizdevēji visbiežāk strādā arī brīvdienās un svētku dienās.

Pirms kredīta noformēšanas izvērtē vairākus piedāvājumus

Noskaidro:

  • Piedāvāto aizdevuma summu. Vispirms jānoskaidro, cik naudas nepieciešams. Tad vari meklēt aizdevēju, kas tādu summu piedāvā ar visizdevīgākajiem noteikumiem. Jāatceras arī, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa parasti ir mazāka kā darot to atkārtoti;
  • Atmaksas termiņu. Ja noformēts īstermiņa ātrais kredīts internetā, visbiežāk tas jāatdod 30 dienu laikā;
  • Procentu likmes. Izvēlies aizdevumu, kurš nodrošina izdevīgāko procentu likmi. Pie lielas daļas aizdevēju pieejams bezprocentu aizdevums, kas ir lieliska iespēja jaunajiem klientiem – jāatdod tikai kredīta pamatsumma, tik, cik aizņēmies;
  • Papildu iespējas. Izvēloties aizdevēju, svarīgi iepazīties ar papildu iespējām, piemēram, kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu, kas var būt lielisks risinājums, ja radušies neparedzēti apstākļi un aizdevumu nav iespējams atmaksāt laikā

Kad izvēlēts piemērotākais variants, atliek noformēt kredītu, lai, pozitīvas atbildes gadījumā, naudu savā bankas kontā saņemtu jau pavisam drīz.

Atceries, ka, izskatot aizdevuma pieteikumu, aizdevējs izvērtēs gan Tavu ienākumu līmeni, gan kredītvēsturi , kā arī atbilstību citiem kritērijiem, piemēram, vecuma ierobežojumam.

Atbildīga aizņemšanās

Lai arī ātrie aizdevumi var palīdzēt dažādās situācijās, arī tad, ja nepieciešama jaunas datortehnikas iegāde, svarīgi aizņemties atbildīgi. Lai nerastos problēmas ar aizdevuma atmaksu:

  • Aizņemies tikai tik, cik nepieciešams. Piemēram, ja datora iegādei vajadzīgi 400 EUR, tieši tik arī aizņemies;
  • Izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu laikā. Atceries – ja noformēsi īstermiņa aizdevumu, tas būs jāatdod tuvāko 30 dienu laikā. Izvērtē vai vari to atļauties un vai tas neradīs pamatīgu robu Tavā personīgajā budžetā.

Leave a Reply

Your email address will not be published / Required fields are marked *